Oświetlajmy pomieszczenia z głową z Zumaline

Wybierając oświetlenie do nowego mieszkania czy remontowego pomieszczenia warto stawiać na najlepsze rozwiązania, dobierając lampy produkowane przez sprawdzonych i uznanych na rynku producentów, którzy przez dziesiątki lat udoskonalają proces produkcji lamp i stawiają na bezpieczeństwo użytkowania. Tak jest w przypadku katowickiego przedsiębiorstwa Zumaline.

Korzyści płyną wraz ze światłem

Zalety płynące z prawidłowego oświetlania pomieszczenia, w którym przebywamy, mogą nas zadziwić. Około 100 lat temu ludzie spędzali około 85% dnia na zewnątrz, będąc przez większość czasu wystawionym na ekspozycję światła słonecznego. Dziś ten cykl diametralnie się zmienił i niemalże taki sam procent dnia spędzamy w pomieszczeniach. Brak działania dynamicznego oświetlenia może przyczyniać się do negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Warto o tym pamiętać, projektując przyszłe oświetlenie do swojego mieszkania. Zastosujmy różne lampy o rożnych barwach, w zależności od pomieszczenia w którym przebywamy.

Lampa zuma line współgra z potrzebami klienta

Oferta firmy wydaje się naprawdę imponująca – w sumie znajdziemy kilkaset różnych rodzajów lamp do pokojów dziennych, salonów, kuchni. Zumaline posiada także serię produktów przeznaczonych do pokojów nieco bardziej młodzieżowych, bądź zaaranżowanych na nowoczesne biura. W takich miejscach sprawdzają się lampy tubowe halogenowe, przypominające hybrydę kamery przemysłowej i reflektora świetlnego. Wszystko to opakowane w eleganckiej, matowej obudowie, zachowanej w stonowanej kolorystyce – czarnej lub białej. Sufitowa lampa zuma line, taka jak zaprezentowana w katalogu z serii lamp takich jak m.in.:

  • POSO
  • NIASA
  • RONDIA

to futurystyczny wybór dla osób pragnących zamontować oświetlenie bezpośrednio na suficie, bądź na jego podwieszeniu. Zuma line lampy możemy dopasowywać do naszych potrzeb – https://www.elampy.pl/229-zumaline .